Sonda
Jakich informacji szukacie w naszym portalu?
Wszystko o pieczarkarniach
Wszystko o kurnikach
Wszystko o oborach i chlewniach
O technologiach budowlanych
liczba odwiedzających: 14010569 osób

Kurnik n 1

Drodzy klienci, na naszym rynku pojawia się coraz więcej nowych i bardziej wydajnych  technologii, a rosnącą ilość inwestycji możemy zaobserwować we wszystkich dziedzinach przemysłu. Ogromny rozwój ma oczywiście również miejsce w dziedzinach ściśle związanych z rolnictwem. Jest to przede wszystkim wynikiem wciąż powiększających się możliwości na rynku gospodarki rolnej, napędzanych dodatkowo dzięki środkom finansowym uzyskiwanym z Unii Europejskiej. 

Mamy świadomość że zmiany są nieuchronne i nie można się od nich ustrzec, a kto za nimi nie podąża tak naprawdę się cofa. Dbając o nasz rynek, a przede wszystkim o rozwój  Państwa inwestycji, oddajemy do dyspozycji  nasz poradnik, kładąc szczególny nacisk na ukazanie nowych technologii wykorzystywanych przy realizacji budynków inwentarskich. Mamy jednocześnie nadzieję, że stanie się on istotnym uzupełnieniem posiadanej przez Państwa wiedzy. 

Chcielibyśmy dostarczyć Państwu wielu cennych wskazówek i technicznych rozwiązań, potrzebnych każdemu profesjonalnemu hodowcy tak, aby pomogły one w szybkim i wydajnym rozwoju inwestycji. Chcielibyśmy również zawsze służyć fachową radą, dostarczając kluczowych i niezbędnych informacji, które pomogą w  podejmowaniu  trafnych i strategicznych decyzji, dzięki którym Wasze przedsiębiorstwa będą mogły rozwijać się szybko i prężnie. 

Dając Państwu możliwość zapoznania się z naszym poradnikiem, jesteśmy również otwarci na sugestie  i propozycje  dotyczące zamieszczanych materiałów. Postaramy się również odpowiedzieć na wszystkie pytania i potrzeby naszych czytelników w taki sposób, aby poczuli się pewnie i widzieli w nas „pomocną dłoń”.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę milej lektury.

 

Karolina Warszewska
Redaktor naczelny

 

Płyta warstwowa