Sonda
Jakich informacji szukacie w naszym portalu?
Wszystko o pieczarkarniach
Wszystko o kurnikach
Wszystko o oborach i chlewniach
O technologiach budowlanych
liczba odwiedzających: 14010581 osób

Pieczarkarnia n 1

Kolejne letnie miesiące zaowocowały wzrostem ilości inwestycji na terenie kraju, a to bez wątpienia świadczy o tym, iż branża pieczarkarska w naszym kraju ma się bardzo dobrze. Wzrost zainteresowania produkcją pieczarek zbiegł się z wydaniem pierwszego numeru naszego poradnika, czego owocem była ogromna ilość korespondencji kierowana na nasz adres. 

Daliśmy w ten sposób wielu młodym ludziom bardzo pomocne narzędzie przy planowaniu często życiowych inwestycji. Listy i zapytania kierowane do redakcji uświadomiły nas o trafnym i właściwym doborze artykułów umieszczonych w naszym kwartalniku. Nasze porady pomagają w podjęciu konkretnych decyzji inwestycyjnych nowym inwestorom, natomiast doświadczonych inwestorów skłaniają do głębszych analiz podjętych już przez siebie decyzji. Widzimy, iż kompleksowa informacja na tak trudnym rynku pieczarkarskim jest mocno pożądana, dlatego stworzyliśmy portal o nazwie AGROINWESTOR.PL, wychodzący na przeciw oczekiwaniom inwestorów rynku „agro”, w tym także rynku branży pieczarkarskiej.

Oddając w Państwa ręce kolejny numer poradnika mamy nadzieję, iż pomoże on w rozwiązaniu często nurtujących pytań, czego dowodem podobnie jak w przypadku numeru pierwszego będą kierowane do nas maile.

Krystian LomiakPłyta warstwowa